Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog poświęcony Dorocie Rabczewskiej - Królowej optymizmu.
Strona główna
Strefa fanów Doda Kontakt Płyty Nagrody Teksty piosenek Zdjęcia Reklamuj nas!Fundacja DKMS

Materiał filmowy z planu teledysku, czyli making off do piosenki "Dziękuję".

Doda Witajcie kochani, mamy nadzieję, że humor a także pozytywne wibracje, które powinny gościć na waszych twarzach są obecne! Już dziś, możecie obejrzeć making off video z planu teledysku do piosenki "Dziękuję"! Niebawem pojawi się w pełnej wersji na stronie internetowej sieci orange. Tymczasem serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału z planu, życząc Wam nieprzejedzenia się świątecznymi potrawami.

Oto link do obejrzenia materiału z prapremiery teledysku, serdecznie zapraszamy!


Kaśś&Natalia 12/04/2009 16:22:23 [komentarzy 0] KomentujBo zawsze jest pora na lody KORAL ;))

W kampanii reklamowej na 2008 i 2009 rok twarzą firmy KORAL została Doda. Do sklepów trafił także przepyszny truskawkowo-śmietankowy lód "DODA" w kształcie mikrofonu jak i teraz w kształcie korony. Artystka jest bardzo zadowolona z tej współpracy i ma nadzieję, że w dalszym ciągu będzie przebiegała tak owocnie jak do tej pory.
Prezentujemy reklamówki z udziałem Dody:

2009:

2008:

Kaśś&Natalia 11/04/2009 12:26:00 [komentarzy 0] KomentujZ okazji nadchodzących świąt...

Dodachciałybyśmy złożyć Wam-Fanom najserdeczniejsze życzenia. Niech te święta będą dla Was magiczne. Zmartwychwstanie Jezusa było dowodem nowego lepszego życia, tak niech dla Was będzie to okres czegoś nowego, co pozytywnie zaskoczy i sprawi, że będziecie szczęśliwi ;)

Dodzie natomiast życzymy, również magicznych, zdrowych i spokojnych świąt. Aby czar unoszący się w tym czasie pomógł Jej odnieść sukces za oceanem, tak jak to sobie wymarzyła.

WESOŁYCH ŚWIĄT!


Kaśś&Natalia 10/04/2009 15:02:34 [komentarzy 0] KomentujDDTVN "Dziękuję"

W ubiegłą sobotę to jest 3.04.2009r. studio DDTVN po raz enty gościło na swoich salonach Dodę! O co tym razem pytano gwiazdę? Jakie plotki zostały zdementowane, a jakie pozostawione bez komentarza? Co do przekazania telewidzom miała sama Doda? Jakie tempo kojarzenia faktów miała Kinia? Wszystko to znajdziecie w materiale z programu który możecie pobrać poniżej:Making off "Dziękuję".

cz. I


cz. II


Kaśś&Natalia 6/04/2009 22:11:12 [komentarzy 1] Komentuj


GŁOSOWANIA:
bgpromotion

Urodzinowy koncert Dody

  • Powered by blog4u.pl
    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009
    HTML by Kasia Kowalska
    statystyka