Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog poświęcony Dorocie Rabczewskiej - Królowej optymizmu.
Strona główna
Strefa fanów Doda Kontakt Płyty Nagrody Teksty piosenek Zdjęcia Reklamuj nas!Fundacja DKMS

Dziękujemy za wsparcie!Natalia Brzostowska & Kasia Kowalska 24/11/2010 23:51:42 [komentarzy 1] KomentujNAJCUDOWNIEJSZA W ŚWIECIE WIADOMOŚĆ OD DODY

Dzisiaj DODA podzieliła się z namirewelacyjną wiadomością. Umieściła także dla Nas wszystkich podziękowania za zaangażowanie w akcję poszukiwania szpiku.To nieopisywalnie cudowne, że mogliśmy pomóc i się udało! :) BAJKA!!!

"KOCHANI,
nie wiem od czego zacząć...JESTEM TAKA SZCZĘŚLIWA!!! ADAŚ W GRUDNIU BĘDZIE MIAŁ PRZESZCZEP. Moje starania zakończyły się sukcesem- ZNALAZŁ SIĘ DAWCA!!!

Czym by jednak było moje zaangażowanie bez wsparcia moich Fanów,którzy z własnej woli organizowali pracochłonne, lecz niesamowite w skutkach akcje nawołujące do oddawania szpiku. Wielką rolę odegrali również Fani Behemotha nieustannie zachęcając do rejestracji w bazie dawców również poza granicami Polski. Nie zawiodły też media, dziennikarze, artyści i celebryci i PRZYJACIELE, którzy błyskawicznie odpowiedzieli na mój apel.

DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY!!! "SOLIDARITY, SOLIDARITY, SOLIDARITY" :))))

Choć przed Nami najbardziej ryzykowny i niepewny etap leczenia to ADAŚ jest dzielny, radosny i wiem, że swoją postawą dodaje otuchy i siły innym chorowitkom. Wierzymy, że będzie MOC I OGIEŃ :)))))))

Marzy mi się, żeby coraz więcej chorych w Polsce podzielało mój entuzjazm..., dlatego jeżeli już sami się zarejestrowaliście ( www.DKMS.pl), nie ustawajcie w namawianiu innych do oddawania szpiku. Im więcej dawców, tym większe prawdopodobieństwo znalezienia bliźniaka genetycznego dla osoby cierpiącej na białaczkę. TYLKO DZIĘKI WAM UDA SIĘ OCALIĆ ŻYCIA INNYCH.

Dzięki uprzejmości telewizji TVN, wspólnie z Fundacją Urszuli Jaworskiej i DKMS, nakręcamy telewizyjny SPOT mający na celu rozpropagowanie problemu białaczki, jej zagrożenia i jedynej formy pomocy w jej wyleczeniu.

PAMIĘTAJCIE! BIAŁACZKA JEST JAK LOTERIA. NIE WIADOMO NA KOGO TRAFI. POMAGAJĄC INNYM... POMAGACIE TEŻ SOBIE.

Aha... piszę to siedząc w sanatorium, godzina w godzinę zabiegi na kręgosłup..., obiadki, basenik, masażyk....gezas, jest moc. Obiecałam rodzicom, więc zostawię bez komentarza moje obserwacje.

Dzięki dzisiejszej informacji czuję, że wraca mój dawny, DODOWY power!! Generalnie rządzę na turnusie:) Średnia wieku 500 lat, gin się leje :D

Buziory amory! "

Natalia Brzostowska & KK 7/11/2010 20:27:42 [komentarzy 3] Komentuj


GŁOSOWANIA:
bgpromotion

Urodzinowy koncert Dody

  • Powered by blog4u.pl
    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009
    HTML by Kasia Kowalska
    statystyka