Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog poświęcony Dorocie Rabczewskiej - Królowej optymizmu.
Strona główna
Strefa fanów Doda Kontakt Płyty Nagrody Teksty piosenek Zdjęcia Reklamuj nas!Fundacja DKMS

WYGRAJ COŚ EKSTRANajmocniej, jak tylko potrafimy zachęcamy do głosowania w plebiscycie onet.pl, którym DODA nominowana jest do tytułu ARTYSTY ROKU.
Głosowanie TUTAJ!
WARTO głosować, bo efekt może być lepszy niż niejedna nagroda!

Natalia Brzostowska & Kasia Kowalska 25/12/2010 21:50:24 [komentarzy 1] KomentujPUBLICZNOŚĆ KOCHA DODĘ.


Zanim wydasz własną opinię na temat wokalu Dody, przyjdź i posłuchaj, jak śpiewa.
Przekonały się o tym niektóre osoby, które siedziały na publiczności podczas nagrania do programu "Tak To Leciało" ale nie były przekonane co do talentu zaproszonej Artystki. Dlaczego? Tzw. zjawisko "bo w gazetach piszą".
Jednak po każdym krótkim wykonie Dody, miały ciary na plecach i "oddały" Jej szacun za głos.
Na koncercie w Szymocicach stała niedaleko mnie kobieta, która przyszła z córką. Mówiła, że nie przepada za Dodą ale przyszła na koncert ze względu na dziecko. Kiedy Doda, po bisie, zeszła już ze sceny powiedziała mi, że to nie był koncert tylko jedno wielkie widowisko teatralne, że koncert Dody wyglądał, jak bajka. Doda piosenkami opowiedziała historię.
Na imprezie 4FUNTV, na kilka minut przed rozpoczęciem koncertu, jedna kobieta powiedziała do drugiej: "posłuchamy dwóch piosenek i idziemy", efekt? Zostały do końca i skandowały razem z tłumem o bis.
To są tylko niektóre argumenty, które wskazują na to, że koncerty Dody wcale nie są niewypałami. Ludzie uwielbiają na nie przychodzić. Są też osoby, które pojawiają się na koncercie pierwszy raz celowo lub przypadkowo ale nigdy nie żałują. To 90 minut, o których nikt nie powie, że się zmarnowały. Jeżeli nawet ktoś wychodzi, to nie dlatego, że nie chce słuchać czy mu się nie podoba.
Jakby nie chciał to by nie przyszedł wcale.Natalia Brzostowska & Kasia Kowalska 8/12/2010 20:48:33 [komentarzy 1] Komentuj


GŁOSOWANIA:
bgpromotion

Urodzinowy koncert Dody

  • Powered by blog4u.pl
    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009
    HTML by Kasia Kowalska
    statystyka