Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog poświęcony Dorocie Rabczewskiej - Królowej optymizmu.
Strona główna
Strefa fanów Doda Kontakt Płyty Nagrody Teksty piosenek Zdjęcia Reklamuj nas!Fundacja DKMS

DODA KRÓLOWA OPTYMIZMU SKAZANA NA SUKCES!

WWW.DODAQUEEN.COM – powstała 28.06.2010r. o godz. 00:01- do chwili obecnej zarejestrowano ćwierć miliona wejść (minęło zaledwie 12 godzin!)!

SZATA GRAFICZNA- profesjonalnie wykonana oddaje osobowość Artystki (stylowa, oryginalna, ciekawa). Fascynuje.

SINGLE- (BAD GIRLS oraz MY WAY OR NO WAY) jeden lepszy od drugiego. Obojętnie który będzie pierwszy- hit gwarantowany. Premiera piosenki BAD GIRLS wraz z nową odsłoną oficjalnej strony, natomiast drugi singiel już za kilkadziesiąt godzin- podwójna przyjemność dla FANÓW.

ROCK’N'ROLL PALACE TOUR- trwająca od 30 kwietnia robi furorę. Na każdy koncert przychodzi po kilkadziesiąt tysięcy osób. Publiczność na długo przed koncertem gromadzi się pod sceną z niecierpliwością oczekując Dody. Wakacyjne plenery odbywają się najczęściej podczas tzw. “DNI MIASTA”. Miejscowi dziennikarze przeprowadzają w tym czasie
wywiady. Najczęstsza odpowiedz na pytania odnoście przyczyny przybycia brzmi “czekam na DODĘ”. Koncerty Dody gromadzą nie tylko miejscową ludność. Zjeżdżają się Fani z całego kraju. Na pytanie dlaczego, przejechałeś/łaś aż taki kawał drogi pada odpowiedź: “Bo żaden inny Artysta nie zaserwuje mi tak wspaniałej zabawy, jak DODA”. W trakcie każdego koncertu w stronę sceny, co chwilę, lecą kwiaty oraz pluszowe zabawki (jak w Kluczborku, gdzie na scenie wylądowała urocza Pszczółka Maja, niestety zmaltretowana przez tłum), po każdym koncercie ludzie skandują imię Artystki przez kilkanaście minut bez przerwy, a ona sama wychodzi rozdawać autografy, robi sobie zdjęcia z Fanami i zostaje aż do ostatniej osoby. Chętnie udziela wywiadów i cały czas się uśmiecha rozsiewając wokół pozytywną energię.
Jej koncerty wyglądają jak jedno wielkie widowisko, nieporównywalne z występami innych polskich artystów. Jest to uczta nie tylko dla ucha, ale takze dla oka.
Wystarczy przyjść na koncert i poobserwować publiczność oraz ich bezcenne uśmiechy w jego trakcie.


Nie zmienią tego żadne kłamstwa wypisywane przez frustratów i rozsyłane po różnych portalach plotkarskich – chyba nie wyjdzie im to na dobre. Wkrótce sami się przekonają :)

Natalia Brzostowska & Kasia Kowalska 28/06/2010 13:38:54 [komentarzy 5] KomentujCZASAMI NIEKTÓRE GESTY SĄ TAK PIĘKNE, ŻE NIE DA SIĘ ICH WYRAZIĆ SŁOWAMI...

Natalia Brzostowska 17/06/2010 23:36:46 [komentarzy 6] KomentujDenerwują Was nieprzychylne (co najważniejsze bezpodstawne) komentarze w stronę DODY?Ogólna strategia sukcesu zawsze zaczyna się od gry amatorskiej, stopniowo przeobrażającej się w profesjonalizm, pokonujący bariery showbiznesu. Niektórzy wujkowie i ciotki "dobra rada", widząc osobę z talentem, chcą sobie Ją podporządkować i skomercjalizować, często wyłącznie dla własnych zysków. DODA sobie na to nie pozwoliła. Sama jest architektem własnego losu. Dlaczego? Bo najbardziej ze wszystkich doradców słucha głosu swojego serca, co oczywiście NIE JEST równoznaczne z tym, że nie liczy się ze zdaniem innych.

Ona wie, że najlepsi to nie tacy, którzy zawsze są „cacy”. Najlepsi o marzenia sami muszą walczyć. Zazwyczaj się im to utrudnia W KAŻDY możliwy sposób. Zazdrości się każdego kroku do przodu, który im trudniej postawić tym większą sprawia satysfakcje i daje niesamowitą motywację do dalszego działania.Poza tym byle kogo się nie obgaduje, także (jak to mówią:) NIE MA TEGO ZŁEGO:)

MOTTO NA DOBRE I ZŁE DNI:
Jesteś jeszcze młoda, walcz o sukces tak jak DODA! Zostań swojego życia prekursorem i jak ona stań się dla innych wzorem. Możesz należeć to „potępionych” grona ale w końcu i na Twojej głowie wyląduje korona :)

Natalia Brzostowska 5/06/2010 18:33:30 [komentarzy 11] Komentuj


GŁOSOWANIA:
bgpromotion

Urodzinowy koncert Dody

  • Powered by blog4u.pl
    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009
    HTML by Kasia Kowalska
    statystyka