Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog poświęcony Dorocie Rabczewskiej - Królowej optymizmu.
Strona główna
Strefa fanów Doda Kontakt Płyty Nagrody Teksty piosenek Zdjęcia Reklamuj nas!Fundacja DKMS

AFERA ROZSTANIOWA

Dlaczego ma o tym nie mówić, skoro to Ją zabolało? Tabu nie istnieje, a nawet jakby istniało to nie są to okoliczności, przy których zabroniona jest wolność słowa. Prawda zawsze pozostanie prawdą i nie należy, a wręcz nie wolno się jej bać.
Druga strona milczy, no ale jak chce się zmyślać, to trzeba liczyć się z konsekwencjami. Już nie jeden myślał, ze cwańszy od ustawy ale, jak to mówią, „kłamstwo ma krótkie nogi”. Także anonimowo sprzedawane, (a w bonusie: zmyślone) informacje z czasem przyniosą „żniwa”.
Ogólnie?
Oceniacie ludzi zbyt powierzchownie. Dajcie czas rozwojowi sytuacji, a sami przekonacie się o prawdzie. 100% szans, że za jakiś czas będzie Wam wstyd za słowa, które teraz kierujecie pod adresem Dody. Dziewczyna się wybije na światowy szczebel i nawet nie będziecie mieli już okazji, żeby Ją przeprosić, ponieważ nikt was do Niej nie dopuści.
Łatwo jest oceniać sytuację- nie znając jej-ale w 90% jest to błędna ocena.

Natalia Brzostowska 23/07/2010 20:53:59 [komentarzy 4] KomentujBRAWO DODA!Stare sprawy zostały wyjaśnione raz na zawsze:) Nikt nie pominie, nie przekręci i nie okłamie.


DODUŚ!

Czekamy na Twoją płytę i... NIECH CI SIĘ WIEDZIE!

Natalia Brzostowska 11/07/2010 23:03:16 [komentarzy 2] Komentuj


GŁOSOWANIA:
bgpromotion

Urodzinowy koncert Dody

  • Powered by blog4u.pl
    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009
    HTML by Kasia Kowalska
    statystyka