Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog poświęcony Dorocie Rabczewskiej - Królowej optymizmu.
Strona główna
Strefa fanów Doda Kontakt Płyty Nagrody Teksty piosenek Zdjęcia Reklamuj nas!Fundacja DKMS

AKCJA "DOBRZE, ŻE JESTEŚ!"

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w urodzinowej akcji dla DODY, zorganizowanej przez DODA-NEWBLOG. Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.

NAPRAWDĘ WARTO!Natalia Brzostowska & Kasia Kowalska 21/01/2011 14:33:04 [komentarzy 0] KomentujNAJWAŻNIEJSZA AKCJA FANÓW!Doda to Królowa na 100%. Udowodnijmy Jej, że może liczyć na nas na 200%! Zróbmy coś dla świata i pokażmy mu teledysk "Bad GirlS" !

Wszyscy fani Dody, zgromadzeni na Doda-Music i NajDodowiej, przygotowują się do premiery teledysku "Bad Girls" na TheDodaTV. By wspomóc Artystkę w promocji zagranicznej, musimy powtórzyć sytuację z premiery trailera – klip Dody znalazł się wtedy na głównej stronie wszystkich wersji językowych Youtube (jako najpopularniejszy film w kategorii Muzyka), dzięki czemu zobaczyło go dodatkowo ponad 400 tysięcy osób z CAŁEGO świata.

Dlatego przez ten tydzień musimy się przygotować do tej premiery. Wpisujcie w komentarzach linki oraz adresy email do największych zagranicznych portali muzycznych i plotkarskich. My zbierzemy to oraz w dniu premiery klipu roześlemy linki do redakcji z całego świata. Umieścimy również listę linków do tych stron, gdzie jest możliwość komentowania – umieszczanie linku w komentarzach to będzie Wasze zadanie.

NIECH TO BĘDZIE PREZENT URODZINOWY DLA DODY!

Natalia Brzostowska & Kasia Kowalska 15/01/2011 16:14:29 [komentarzy 2] Komentuj


GŁOSOWANIA:
bgpromotion

Urodzinowy koncert Dody

  • Powered by blog4u.pl
    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009
    HTML by Kasia Kowalska
    statystyka