Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
ELECTRODE I KOCHANI HEJTERZY. WITAMY W POLSCE.
Strona główna
Strefa fanów Doda Kontakt Płyty Nagrody Teksty piosenek Zdjęcia Reklamuj nas!Fundacja DKMS

ELECTRODE I KOCHANI HEJTERZY. WITAMY W POLSCE.

Już niebawem światło dzienne ujrzy kolejny teledysk Dody, promujący drugą solową płytę Artystki The Seven Temptations, do piosenki Electrode.
Tymczasem w sieci można już obejrzeć trailer:


Fragment teledysku został opublikowany 28 kwietnia 2013r. na oficjalnym kanale Youtube Artystki. W niecały tydzień po premierze osiągnął prawie 180tys. odtworzeń.
Jakość trailera przypomina zapowiedź dobrego filmu kinowego.
Doda, jako pierwsza piosenkarka w Polsce i na świecie postanowiła nagrać klip pod wodą. Kosztowało ją to wiele wysiłku oraz czasu poświęconego na próby nurkowania.
Na swoim fanpage'u na Facebooku opublikowała krótki filmik z prób , gdzie w potężnym ogonie uczy się pływać, aby wyglądać autentycznie. Systematycznie dodaje również zdjęcia. 

Żadna premiera teledysku lub nowego pomysłu serwowanego przez Dodę nie może się odbyć bez porcji jadu, na bieżąco serwowanego przez wrednych internautów, antyfanów i portale plotkarskie.Kochani, zawsze niezawodni.

Doda w ich oczach oczywiście i jak zwykle ściągnęła pomysł od Lady Gagi.
Nikogo nie obchodzi, że Doda rozpoczęła swoją "syrenią przygodę" w maju 2011 roku, kiedy Lady Gaga swoją w czerwcu. 

Ponadto syreny nie są autorskim pomysłem ani jednej, ani drugiej. Istnieją w mitologii greckiej od niepamiętnych lat. Powstawały z ich udziałem legendy, a współcześnie bajki i filmy Każdy ma prawo inspirować się czym chce.
Polska powinna docenić fakt, że ktoś chce wykorzystując coś co już było, stworzyć coś nowego.

Żenujące jest wytykanie komuś absurdów, które można uznać za kopię. Żyjemy w XXI wieku, na dzień dzisiejszy wszystko zostało wymyślone. Ludzie mają prawo do tego, aby czerpać z dorobku kulturowego i za pomocą niego przedstawiać swój własny punkt widzenia.Nie dajmy się zwariować, bo dojdzie do tego, ze artysta zanim zostanie artystą, będzie musiał zostać odkrywcą lub naukowcem. Dlaczego? Ponieważ będzie musiał, myśleć przyszłościowo. Jeżeli nie odkryje czegoś nowego, co będzie mógł pokazać w teledysku, to nie pozwolą mu go nagrać, bez oskarżenia o plagiat oczywiście ;]

Zastanawiam się kiedy zaczniemy oskarżać o wykorzystywanie kamer do kręcenia teledysków lub filmów. Przecież też ich wcześniej już ktoś używał. PLAGIAT.Natalia Brzostowska 3/05/2013 23:53:10 [Powrót] Komentuj
hahahhahaha padłam.
z a z d r o ś ć .... tyle mam do powiedzenia w tym chorym temacie!
Iza 4/05/2013 12:32:51
brak www IP: 5.185.193.97

GŁOSOWANIA:
bgpromotion

Urodzinowy koncert Dody

  • Powered by blog4u.pl
    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009
    HTML by Kasia Kowalska
    statystyka