Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
DODA I LADY GAGA
Strona główna
Strefa fanów Doda Kontakt Płyty Nagrody Teksty piosenek Zdjęcia Reklamuj nas!Fundacja DKMS

DODA I LADY GAGA

Stwierdzenie Dody, że jest pierwszą na świecie Artystką, która nagrała teledysk pod wodą, oczywiście wywołało mnóstwo kontrowersji. Palpitacji serca dostała m.in. "znana wokalistka" Sara May. Swój jad, jak to ma w zwyczaju, wylała w poście na Facebooku, którego niestety musiała skasować, ponieważ nikt jej nie poparł. Większość komentarzy była przychylna obsmarowanej przez nią Dodzie. Ciekawe, kiedy nauczy się, że bez przyczyny wylewany jad nie wyjdzie Dodzie na złe. Jaki był efekt hejtu Sary? Wśród komentujących była polska projektantka Katarzyna Konieczka, która projektowała stroje Dodzie.

Co napisała?
"Do klipu "You and I" Lady Gagi asystent Nicoli Formichettiego w pierwszym mailu ze zdjęciami strojów, które chcą, wysłał mi zdjęcie stroju, który Doda miała na sobie w intro do trasy koncertowej.Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że nie jest do końca tak, że Polska jest małym zapyziałym krajem. Naprawdę, wśród stylistów zagranicznych i na samych czerwonych dywanach łazi mnóstwo karierowiczów i wyperfumowanych świń. Serio, mniej kompleksów."

Sarze chyba nie do końca o to chodziło :)Lady Gadze spodobał się kostium Dody, więc wcale nie dziwi mnie fakt, że chciała mieć taki sam. Nie zeżarł jej przy tym jad, tak jak połowę showbiznesu by zeżarł, albo już zżera.
Nawet najmniejsze szczegóły wzoruje się na najlepszych. 'Najlepszych' nie jest równoznaczne 'z najpopularniejszych na świecie'. W dzisiejszych czasach, biorąc pod uwagę artystów, głupotą jest wzorować się na ikonach. To grozi użeraniem się z hejterami- jak na załączonym obrazku, chociaż w tym wypadku niesłusznie. Każda, mająca głowę na karku, światowa gwiazda (albo jej ludzie) wie, że trzeba ściągać od genialnych ale nie rozpoznawalnych wszędzie twarzy. Wtedy łatwiej przypisać sobie i nikt nie będzie tego kwestionował. Ludzie są zbyt głupi, żeby pomyśleć, że mogłaby od kogoś zerżnąć. Dowodem jest właśnie przykład Gagi i Dody. Tutaj nawet nie chodzi o "zarżnięcie", tylko o czystą inspirację- nic złego. Polacy nie wierzą, ze ktoś o zasięgu rozpoznawalności Gagi zainteresował by się kimś takim, jak Doda. Przecież w Polsce się Jej nie szanuje, bo jest za ładna, za utalentowana, za chuda, za mądra, za inteligentna, Trzeba zgładzić.


Wnioski:
Każdy gdzieś szuka inspiracji, Gaga wśród swoich wypatrzyła Dodę. Ode mnie props do zajebistości, widocznie wie jak szukać :)

test.

Natalia Brzostowska 4/05/2013 00:37:27 [Powrót] Komentuj
Ktoś się podszywa pod Dodę:

http://sympatia.onet.pl/astartell,user.html
Gah 6/07/2015 16:49:40
brak www IP: 178.37.209.40

http://gadzetmaster.wordpress.com
Zapraszam :D
Gadzetmaster 10/09/2013 22:43:33
brak www IP: 89.66.72.69

Mam do sprzedania wycinki z gazet o Dodzie i plakaty (jeden jest mega). Zapraszam :)
patti99933@gmail.com 17/06/2013 13:00:22
brak www IP: 79.186.232.34

Nie podoba mi się Pani sposób reklamy własnej osoby . Zresztą , prawdziwa sztuka reklama nie potrzebuje , a o Pani wszędzie można przeczytać , ciągle jakieś wyreżyserowane awantury ... W ten sposób przyznaje się Pani do tego , że uprawia prawdziwej muzyki tylko kicz . Co mnie może obchodzić jakaś awantura z jakąś Sarą May ? Albo z Mają Sablewską ? To są wasze prywatne sprawy .
Piechu 5/06/2013 23:00:53
brak www IP: 62.21.20.168

Aaa wróciłaś <3 zajebiście!!!
PS: przez te dwa lata widać postęp w pisaniu :)
Wróbelek 4/05/2013 01:23:09
brak www IP: 217.172.246.185

GŁOSOWANIA:
bgpromotion

Urodzinowy koncert Dody

  • Powered by blog4u.pl
    Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009
    HTML by Kasia Kowalska
    statystyka